נעים מאד, אני אלמוג

מנהלת קהילות עסקיות, ארגוניות וחברתיות בשלוש השנים האחרונות.

 

הקמתי בשנת 2020 את WeCommunity ואת הבלוג הזה, במטרה להוות הדרכה והנחייה למנהלי קהילות, במקביל להיות מקום לשתף בחוויות האישיות שלי מעולם הקהילות ולחשוף את הפעילות העסקית שלי בפניכם.

 

כששואלים אותי מה זה "לנהל קהילה", אני תמיד עונה בחצי חיוך:

"זה פשוט הכל."

כיום, עולם ניהול הקהילות הוא עולם רחב, הכולל בתוכו מגוון תחומים וממשקים, אשר על מנהלי הקהילות, מוטלת החובה לקחת את הידע המגוון הזה ולאגד אותו – למקום אחד.

 

בשלוש השנים האחרונות, כשיצא לי לשאול אנשים "מהי קהילה בשבילך?", נוכחתי לגלות שכל אחד רואה זאת אחרת.

 

לכן, מתוך הבנה של האוקיינוס הכחול העצום הזה – החלטתי לפתוח את הבלוג זה, שיתן מענה לכל אחד ואחת שרוצה לקחת חלק בתוך קהילה, בין אם כחבר/ת קהילה או כמנהל/ת.

 

מהי קהילה בשבילי?

אני מאמינה שקהילות הן מה שהופך עסק "רגיל" – למותג

מאז שהייתי מנהלת בקהילת "הדור החדש", התחלתי ללמוד ולהתמחות בפיתוח קהילות דיגיטליות לעסקים, והיום אני נותנת את השירותים האלו לעשרות בעלי עסקים קטנים ובינוניים, שהחליטו לשמור על הלקוחות שלהם הכי קרוב שאפשר.

התשוקה הכי גדולה שלי היא לקחת עסק קיים ולראות אותו גדל ומתחזק בזכות קהילה נאמנה שבנינו יחד, שאיגדנו לתוך המותג את קהל היעד הרלוונטי ביותר עבורו.

זכרו שגם אתם כבני אדם, תמיד רוצים לקחת חלק ממשהו גדול ועוצמתי, לחוות את השייכות הזה, להגיד "גם אני" – זה מה שהלקוחות שלכם צריכים להרגיש כלפי המותג שלכם, ולשם אני שואפת להביא אתכם בעבודה המשותפת שלנו.

הגיע הזמן שנדבר

אפשר לשלוח לי מייל: [email protected]

בוואטסאפ ע"י לחיצה כאן

או למלא את הטופס כאן למטה ואני אחזור אלייך באופן אישי